_MG_0747

Hakkımızda

Siz değerli ziyaretçilerimizin konforunu sağlamak için konusunda deneyimli ekibimiz ile hizmetinize hazırız.

Otelimiz

İkbalhan Otel’in tüm odaları, özel dekorasyonu, zevkli görünümü, her türlü yeni teknoloji ve lüks imkanları ile hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden tüm konuklarımızın her türlü ihtiyacını eksiksiz karşılamak için dizayn edilmiştir.

İkbalhan Otel
, rahatınız ve konforunuz için kaliteyi, rahatlığı ve misafirperverliği konuklarına en üst düzeyde yaşatmayı hedef edinmiştir.

İkbalhan Otel, Polatlı’nın en şık ve popüler caddelerinden Ankara Caddesi’nin Atatürk Caddesi ile kesiştiği yerdedir. Tüm resmi kuruluşlar, bankalar, iş merkezleri, otobüs durağı, tren garı ve Polatlı Topçu ve Füze Okulu, otelimizden birkaç dakika uzaklıktadır. Aynı zamanda,  Ankara’ya 70 km, Ankara Esenboğa Havalimanı’na 80 km, Kral Midas’ın mezarının bulunduğu tarihi merkez Gordion’a 15 km, Tarihimizde büyük övgülerle bahsedilen Sakarya Savaşı’nı günümüzde de yaşatan Sakarya Duatepe Panoramik Müzesi ve Sakarya Şehitliği’ne 5 km uzaklıktaki otelimiz konumu ile de ziyaretçilerimizin ilk tercihleri arasında yer alacaktır. Otelimizden dışarı çıktığınız anda Polatlı’nın Meydanı olan Atatürk Caddesi üzerindeki Atatürk Heykeli’ndesiniz.

Otelimizden Kareler