Ankara Polatlı Hotel
mg_0687
Ankara Polatlı Hotel

Bir otelden beklenen, ev ortamı rahatlığı ve konforudur. Polatlı hotel sizlere beklentilerinizin de üstünde sunduğu hizmetleri ile konaklama süresi boyunca ihtiyacınız olan her şeyi sunarak bölgenin en kaliteli oteli olmaya devam ediyor. İkbalhan Otel’in Temelli ve Sivrihisar bölgesinde sunduğu otel hizmetlerinin yanında Ankara Polatlı’da da verdiği konaklama hizmeti her şeyi ile dört dörtlüktür.

Polatlı Hotel’in Sunduğu Hizmetler

Sadece konaklama değil, sınırsız internet, kablolu tv, ücretsiz otopark, direkt telefon, çamaşır yıkama ve kuru temizleme, elektronik emanet kasası, 24 saat döviz hizmeti ve daha birçok hizmet detayı ile tam aradığınız oteldir.

İster tek ister ailenizle gelin ihtiyacınıza uygun standart, çift kişilik veya suit odalar sizleri beklemektedir. Her bakımdan güvenlik donanımlı olan Polatlı Hotel’de yatak odalarından yemek salonlarına, tuvalet ve banyolarından bahçesine kadar her mekânda aradığınızı bulacak, tamamen konukların ihtiyacına göre tasarlanmış otelde rahatı ve konforu yaşayacaksınız. Rezervasyon için ikbalhanotel.com sitesinden  veya (0312) 623 2601 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir, en kaliteli otel hizmetini en ekonomik fiyatlara satın alabilirsiniz.

www.ikbalhanotel.com